Bolesti chrbtice

3D magnetoterapia Biomag je riešenie

Bolesti chrbtice sú dôsledkom degeneratívnych, zápalových procesov a tiež nadmernej námahy, nezvyčajnej pohybovej aktivite a prechladnutia. Príčin bolestí chrbtice je celý rad od funkčných až po štrukturálne zmeny vo všetkých tkanivách oporného systému.

Výhodou rehabilitačnej liečby bolesti chrbtice pomocou nízkofrekvenčnej pulznej magnetoterapie Biomag je, že nezaťažuje pacienta a možno ju aplikovať aj v domácich podmienkach, čo má veľký význam hlavne pre chronických pacientov.

Magnetoterapiu možno pri bolesti chrbtice aplikovať aj pri súbežnom užívaní liekov, hlavne v období akútnych bolestí. Pri bolesti chrbtice využívame prevažne skladacie ploché aplikátory v ľahu a v sede na chrbticu, alebo lôžkový aplikátor. Uplatní sa hlavne protibolestivý, protiopuchový, protizápalový a regeneračný efekt.

Využitie magnetoterapie pri bolestiach chrbtice

Pri bolesti chrbtice je cieľom aplikácie zmierniť akútnu bolesť, pôsobiť spazmolyticky na svalové spazmy, dosiahnuť lepšiu hybnosť a umožniť ďalšiu pohybovú rehabilitáciu a urýchliť regeneráciu pri bolesti bedrovej chrbtice, bolesti krčnej chrbtice aj pri bolesti hrudnej chrbtice.

MUDr. Peter Bednarčík, CSc.

lekár, vysokoškolský pedagóg a odborník
na magnetoterapiu

Lekár

Liečbu s 3D magnetoterapiou Biomag odporúča

Môžem povedať, že pravidelné používanie magnetoterapie znižuje bolesť, podporuje hojivé regeneračné pochody a zlepšuje funkciu celého organizmu.

Je užitočným nástrojom na liečebné konzervatívne zvládanie
chronických ochorení. Preto magnetoterapiu z lekárskeho hľadiska odporúčam.

Klienti

Čo o nás hovoria ostatní?

88% našich klientov rozhodne
odporúča prístroj Biomag.

Starajte sa o svoje telo, je to jediné miesto na svete, kde musíte žiť.

Biomag

Urobte 1. malý krok k životu bez bolesti

Kliknite na tlačidlo “Chcem vyskúšať prístroj zadarmo”.

Magnetoterapia

Magnetoterapia ma postavila na nohy

Malý inzerát „ Hľadáme sales managera pre stredné Slovensko“ sa stal pre mňa v lete v roku 1992 veľkou výzvou. Potom ale prišlo niekoľko zdravotných komplikácii, ktoré ma doslova pripútali k invalidnému vozíku. Po operácii platničky sa môj zdravotný stav zlepšil, ale bolesti stále pretrvávali. Jazda autom bola utrpenie. Začiatkom roka 1998 mi jeden známy dal tip.

A ja som si kúpil magnetoterapiu. Po troch mesiacoch používania prístroja sa môj stav zlepšil natoľko, že som bol schopný bez
problémov odjazdiť cestu na Istriu a späť. Boli sme na dovolenke
s rodinou. A od tej chvíle bolo rozhodnuté. Budeme pomáhať ľudom, ktorí si chcú zlepšiť svoj život v oblasti zdravia.

Spolu s manželkou to robíme už 19 rokov. Mám 65 rokov a vďaka
magnetoterapii chodím.

Ing. Ján Pálka
konateľ spoločnosti
FINEST Slovakia, spol. s r.o.

Spoločnosť FINEST Slovakia, spol. s r.o. založená 28. 5. 2004, je výhradným distribútorom zariadení Biomag v Slovenskej republike a poskytovateľom profesionálnych služieb v oblasti liečby pomocou nízkofrekvenčnej pulznej 3D magnetoterapie Biomag.

Kde nás nájdete?

FINEST Slovakia, spol. s r.o.
Hollého 751/10
905 01 Senica
Slovenská republika

IČO: 36261742
IČ DPH: SK2021829843

Kontakt

(+421) 346 545 166
(+421) 346 545 167

finest@finest.sk
www.finest.sk